Części i elementy budowy maszyn przez internet! Kupuj bezpiecznie i wygodnie!

Przedsiębiorstwo Akcesoria CNC powstało w Augustowie w 2005 roku. Jesteśmy doświadczoną firmą, która stawia na najwyższą jakość oferowanych produktów oraz na zadowolenie klientów, którzy z chęcią wracają do nas na kolejne zakupy. Od kilku lat jesteśmy też właścicielami sklepu internetowego EBMiA.pl, w którym oferujemy części zamienne do maszyn i urządzeń różnego typu.

W swojej ofercie mamy ponad 200 tysięcy pozycji, które są w ciągłym obrocie. Dzięki współpracy z największymi dystrybutorami oraz producentami jesteśmy w stanie zamówić dla naszych klientów praktycznie każdą część zamienną lub materiał eksploatacyjny. Jesteśmy bardzo elastyczną firmą, która nastawia się na maksymalny komfort klienta.

W swojej ofercie, która od wielu lat jest stale poszerzana mamy produkty znanych marek m.in. NSK, SKF, INA, THK, LENZE, PAFANA, BISON-BIAL oraz wielu innych cenionych na całym świecie firm. Naszym klientom oferujemy produkty najwyższej jakości m.in. sterowniki do obrabiarek CNC, sterowniki PLC, sprzęgła, serwonapędy, silniki elektryczne, profile aluminiowe, rolki do maszyn liniowych, łożyska różnego typu oraz wiele większych i mniejszych części zamiennych i akcesoriów do maszyn. Gwarantujemy ich najwyższą jakość oraz niezawodność w każdej sytuacji.

Akcesoria CNC
Części i elementy budowy maszyn przez internet! Kupuj bezpiecznie i wygodnie! grafika: EBMiA

Dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy w ciągu kilkunastu lat, jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu związanemu z naszą branżą. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra pomoże każdemu klientowi w doborze odpowiedniej części oraz udzieli wyczerpujących odpowiedzi na interesujące klienta pytania. Dzięki temu grono naszych zadowolonych klientów urosło do ponad 20 tysięcy osób. Jesteśmy niezwykle dumni, że tak wiele osób zaufało naszemu doświadczeniu, a znaczna część z nich wraca na kolejne zakupy do naszego sklepu internetowego.

pas
grafika: EBMiA

Warto także wspomnieć o pozostałych produktach z naszej oferty. Są to m.in. tarcze ścierne, wiertła, narzynki, gwintowniki, frezy, kable i przewody, narzędzia, oprawki narzędziowe, noże tokarskie, śruby stożkowe, koła zębate, pasy klinowe oraz wiele innych produktów. Możemy także specjalnie dla Ciebie zamówić towary, które nie są dostępne w naszym sklepie – wystarczy, że zadzwonisz i umówisz się z naszym biurem obsługi.

tarcze ścierne, wiertła, narzynki, gwintowniki, frezy, kable i przewody, narzędzia
grafika: EBMiA

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą oraz współpracą z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, to zapraszamy do naszego sklepu internetowego EBMiA oraz do kontaktu telefonicznego. Nasi stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty oraz promocje. Zachęcamy do współpracy oraz życzymy udanych zakupów w naszym sklepie.

ebmia1
grafika: EBMiA

Tekst: EBMiA