TOP 3 marek kombajnów rolniczych w Polsce

TOP 3 marek kombajnów rolniczych w Polsce
TOP 3 marek kombajnów rolniczych w Polsce, Grafika: stock.adobe.com

Kupno nowego ciężkiego sprzętu rolniczego bez wątpienia wymaga dokładnego przemyślenia pod względem wyboru odpowiedniego modelu. To w końcu spora inwestycja, każdemu kupującemu zależy zatem na nabyciu naprawdę niezawodnej maszyny, do której nietrudno jest znaleźć części (w razie, gdyby jednak doszło do jakiegoś przykrego zdarzenia). Nie inaczej jest w przypadku kombajnów, zwykle mocno eksploatowanych. Aby mieć pewność, że kupuje się naprawdę dobry sprzęt, warto postawić na produkt najlepszych marek. Przedstawiamy trzech przodujących producentów kombajnów rolniczych!

Kombajny rolnicze John Deere – mistrz wydajności

  • John Deere to amerykańska firma założona w 1837 roku, która specjalizuje się w produkcji ciągników, kombajnów oraz innych maszyn rolniczych. Przedsiębiorstwo ma zatem spore, bo już niemal 200-letnie doświadczenie, które przełożyło się na doskonałe wyniki sprzedażowe, zdobycie bardzo silnej pozycji na rynku oraz, przede wszystkim, oferowanie klientom naprawdę dopracowanych rozwiązań. Pomimo tego, że marka wypuściła na rynek sporo doskonałych maszyn, nieustannie dąży do wprowadzania jeszcze bardziej funkcjonalnych rozwiązań.
Szukasz kombajnu do swojego gospodarstwa w dobrej cenie?

Wiele sprawdzonych marek kombajnów rolniczych na sprzedaż można znaleźć na Mascus – międzynarodowym portalu z ogłoszeniami używanego sprzętu rolniczego. Wejdź i sprawdź szeroką ofertę używanych kombajnów rolniczych marek polskich i zagranicznych.

Kombajny rolnicze John Deere słyną dziś ze swojej niezwykłej wydajności pracy, która – zależnie od serii – może sięgać nawet 100 t/h. Dodatkowym atutem tych charakterystycznych zielonych maszyn jest niezawodność oraz najwyższa jakość wykonania, które przekładają się na niską awaryjność. Z kolei ich popularność sprawia, że nietrudno nabyć używane kombajny tej marki w atrakcyjnej cenie.

Kombajny rolnicze Claas – niemiecka jakość

  • Kombajny niemieckiej marki Claas mają wszystko to, z czego słyną producenci z tego kraju. Cieszą najwyższą jakością wykonania, dbałością o szczegóły oraz wysoką wytrzymałością. Co więcej, wyróżniają się bardzo atrakcyjnymi cenami. Przedsiębiorstwo działa od 1913 roku, ma zatem ponad stuletnie doświadczenie. To zaowocowało wysoką rozpoznawalnością wśród rolników, na którą przełożył się nie tylko czas dostępności na rynku, ale przede wszystkim oferowanie znakomitych maszyn w dobrej cenie.
  • W Polsce można bardzo łatwo kupić zarówno nowe, jak i używane kombajny Claas, a także bez problemu nabyć do nich części – i oryginalne, i zamienne. Wśród najpopularniejszych w naszym kraju serii można wyróżnić Claas Lexion oraz Claas Tucano. Wybierając maszynę tego producenta, zyskujesz zatem pewność, że w razie jakiegokolwiek uszkodzenia nie będziesz musiał miesiącami oczekiwać na sprowadzenie zza granicy elementów wymagających wymiany.

Kombajny rolnicze New Holland – powitaj nowoczesność

  • Najprawdopodobniej nie ma w Polsce rolnika, który nigdy nie spotkał się ze sprzętem marki New Holland. To słynne amerykańskie przedsiębiorstwo działa od 1895 roku, a na polskim rynku pojawiło się w 1998 roku. Firma szybko stała się światowym liderem w swojej branży (na tej pozycji utrzymuje się już 13 lat!) i dała się poznać jako specjalista w produkcji maszyn rolniczych, takich jak ciągniki, kombajny zbożowe, kombajny do winogron, prasy belujące oraz wielu innych.
  • Kombajny rolnicze New Holland zachwycają między innymi ciągłym wprowadzaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Jednym z nich jest autorska technologia separacji ziarna Twin Rotor, która dzięki delikatnemu omłotowi sprawia, że rolnik może zapomnieć o uszkodzeniach ziarna. Ich współczynnik to zaledwie 0,1%! Polacy docenili doskonałą jakość oraz wydajność pracy szczególnie takich serii kombajnów New Holland, jak CR oraz CX.

Grafika: stock.adobe.com

Artykuł sponsorowany

*